Zapojte se do projektu

Máte poslední možnost zapojit se do projektu Učíme se podnikavosti!

  • Projekt svou koncepcí poskytuje možnosti mnohostranného rozvoje pro žáky i učitele v dovednostech jako je komunikace a kritické myšlení.
  • Oblíbenou součástí projektu jsou pracovní listy a výukové materiály založené na metodice Skills Builder, jejíž český překlad učitelům zpřístupňujeme.
  • Učitelé v rámci projektu získají vzdálenou individuální podporu odborníků a také možnost vyměňovat si zkušenosti s kolegy, kteří postupy a metody vzniklé v rámci projektu aplikují ve své výuce.
  • Pokud to epidemiologická situace dovolí, zapojení učitelé se budou moci na podzim zúčastnit jednodenních stáží v českých školách a týdenní stáže ve školách v Londýně. Veškeré náklady na stáže, individuální podporu a učební materiály, atd. jsou hrazeny z projektu.

Projekt realizuje SCHOLA EMPIRICA, která se dlouhodobě zabývá podporou pedagogů prostřednictvím sdílení české i zahranič dobré praxe.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, vyplňte nezávazný kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme, poskytneme Vám podrobnější informace o projektu a zodpovíme případné dotazy.

Chci získat více informací

Co nabízíme

Sdílení zkušeností
SDÍLENÍ ZKUŠENOSTÍ
Pracovní materiály
PRACOVNÍ MATERIÁLY
Zahraniční stáž
ZAHRANIČNÍ STÁŽ
Finanční odměna
FINANČNÍ ODMĚNA
Soutěž malých podnikatelů
SOUTĚŽ MALÝCH PODNIKATELŮ
Certifikát
CERTIFIKÁT